فروش محصولات آرایشی فاسد در اینترنت

به گزارش مطالب دیجیتال به نقل از  بولتن نیوز، هفته گذشته ماموران پلیس فتای استان خراسان رضوی هنگام رصد در فضای مجازی متوجه آگهی خرید و فروش محصولات آرایشی، بهداشتی و موادغذایی مردی دریک سایت اینترنتی شدند. ماموران زمانی که این آگهی را مورد بررسی قرار دادند، متوجه شدند قیمت محصولات او بسیار پایین است و افرادی از او خرید کرده‌اند. ماموران به این آگهی مشکوک شده و احتمال دادند این محصولات فاسد باشد.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیسی دراین‌باره آغاز شدتا این‌که چند روز پیش ماموران اطلاعاتی به‌دست آوردند که نشان می‌داد، اموالی که این فرد آگهی خرید و فروش آن را در سایت اینترنتی ثبت کرده است، تاریخ مصرف گذشته و فاسد است.

تحقیق دراین‌باره ادامه پیدا کرد تا این‌که هویت صاحب آگهی شناسایی و او دو روز پیش بازداشت شد.

متهم با انتقال به پلیس فتای استان خراسان‌رضوی بازجویی شد و به افسر تحقیق گفت: من درزمینه خرید و فروش لوازم آرایشی، شوینده، بهداشتی و موادغذایی فعالیت داشتم و حتی انباری برای نگهداری این محصولات داشتم. سال گذشته به دلیل مشکلات مالی، چک‌هایم برگشت خورد و افرادی که با آنها معامله کرده بودم به اتهام کلاهبرداری از من شکایت کردند.

وی افزود: با شکایت طلبکاران روانه زندان شدم. با پرداخت بخشی از بدهی خود آزاد شدم. وقتی به انبار رفتم، متوجه فاسد شدن لوازم آرایشی شده و برای جبران این خسارت، فکری به ذهنم رسید. بنابراین برچسب تاریخ مصرف محصولات را تغییر داده و روی آن برچسب تاریخ مصرف‌های جدید چسباندم.

متهم ادامه داد: آگهی فروش محصولات را با قیمت پایین‌تر در یک سایت اینترنتی درج کردم. چون قیمت محصولاتی که برای فروش گذاشته بودم، پایین بود افراد بسیاری برای خرید با من تماس گرفتند و بخشی از محصولات فاسد را به جای محصولات سالم به آنها فروختم.

سرهنگ جواد جهانشیری، رئیس پلیس فتا خراسان‌رضوی گفت: با اعتراف این متهم، ماموران انباری را که او محصولات فاسد را برای فروش در آنجا دپو کرده بود، شناسایی و این مرکز پلمب شد.

 

منبع: رکنا نیوز

نوشته شده در دسته‌بندی نشده توسط . افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *